خانه
تماس با ما
نقشه سایت
اخبار
کارشناس مسوول آموزش راهنمایی
با اجرای طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار محقق میشود: الزام مدیران مدارس برای بروزسازی اطلاعات کارشناس مسوول آموزش راهنمایی اداره کل آموزش وپرورش فارس از برگزاری طرح تعالی مدیریت کیفیت‌مدار درتعدادی از مدارس آموزش و پرورش فارس خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش وپرورش فارس، محمدمهدی دباغ در این زمینه اظهار داشت: این طرح با هدف دست‌یابی به استانداردهای مدیریتی و ارائه و ترویج الگوی مدیریتی مطلوب، برای مدیران مدارس استان اجرا می‌شود.

وی افزود: طرح "تعالی مدیریت کیفیت مدار" مدیران را به اجرای برنامه‌های مختلف پژوهشی، علمی، کیفی درمدارس ملزم می‌کند.

این مسئول تصریح کرد: با اجرای این طرح دیگر مدیران مدارس دیکته‌وار رفتار نخواهند کرد بلکه ملزم می‌شوند اطلاعات علمی خود را به روز کنند.

کارشناس مسوول آموزش راهنمایی اداره کل آموزش وپرورش فارس با اعلام اینکه در سال جاری این طرح در برخی از مدارس استان اجرا خواهد شد ابراز داشت:     50 مدرسه  راهنمایی استان که دارای شاخص‌های اجرایی طرح "تعالی مدیریت کیفیت مدار" بوده‌اند شناسایی شده و این طرح در آنها در حال اجرا است.

دباغ در مورد مراحل اجرای این طرح بیان کرد: پس از شناسایی مدیران مدارس منتخب همگی آنها در دوره‌ای آموزشی پیرامون کیفیت اجرای طرح شرکت خواهند کرد و آخرین آموزش‌ها و راهکارهای مورد نیاز را فرا می‌گیرند.

کارشناس مسوول آموزش راهنمایی اداره کل آموزش و پرورش فارس در مورد نحوه نظارت و ارزیابی این طرح  خاطرنشان کرد: تیمی از کارشناسان آموزش و پرورش متشکل از مشاور و ارزیاب تمام مراحل اجرای طرح را رصد می‌کنند.

دباغ ضمن اظهار امیدواری که با اجرای این طرح  جایگاه مدرسه و مدیران آن درتربیت شهروندان طراز جمهوری اسلامی تثبیت شود گفت: انتظار می‌رود که پس از اجرای این طرح مبحث مدیریت برنامه محور  که در راستای اهداف برنامه پنجم توسعه کشور است نیز به نحو مطلوب محقق شود.

وی در پایان اظهار داشت: پس از اجرای این طرح و اعلام نتایج ارزیابی توسط تیم‌های ارزیابی، ضمن تقدیر از مدیران مدارس موفق در همایشی استان، تجارب موفق آنها نیز در اختیار سایر مدیران مدارس قرار خواهد گرفت.

منبع: اداره روابط عمومی آموزش وپرورش فارس
 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.